Alexey Lukyanuk v letošní sezóně s Citroënem C3 R5!

Ruský střelec před pár dny vábil své fanoušky na sociálních sítích překvapením, které v brzkých dnech odhalí, dnes se tak stalo.
 
Alexey pro letošní sezónu mění techniku na obhajobu svého titulu mistra Evropy. Ačkoliv se mu v loňské sezóně podařilo dosáhnout tohoto skvělého výsledku, najít finanční podporu pro ně bylo stále obtížné.
 
,,Klíčovým faktorem při výběru byl zájem několika evropských týmů – zvažovali jsme návrhy, které zahrnovaly partnerství.“
 
,,Podepsali jsme sezónní kontrakt s francouzskou společností SaintéLoc a opět se zúčastníme mistrovství Evropy v rallye, tentokrát však s Citroënem C3 R5. V prosinci jsem se s vozem setkal, současně proběhly testy se Škodou Fabií R5, ale nejzajímavější byla nabídka týmu SaintéLoc. Volba ve prospěch série ERC byla posílena zájmem našich partnerů kvůli vysokému mediálnímu dopadu tohoto závodního seriálu, který zajišťuje promotérská společnost Eurosport Event. „. Prozradil Alexey Lukyanuk.
 
Závodní tým SaintéLoc byl v loňské sezóně poháru konstruktérů evropského šampionátu na druhém místě, a letos míří na titul, který se jim, jak sami věří, podaří s Lukyanukem získat.
 
První závod letošní sezóny ERC je datován na 21.-23. Března na azorských ostrovech.