Hyundai Elantra TCR zachycena při testování!

Pokud se před někým zmíní jméno Hyundai, jistě ho jako první nenapadne zrovna závodní odvětví a úspěchy v motorsportu. Ano, Hyundai dělá dnes opravdu skvělá auta, za poslední dekádu ušla obrovský kus cesty. Jenže nejen v oblasti výroby sériových automobilů. Hyundai je opravdu úspěšná značka i v automobilových soutěžích. Ať už se jedná o mistrovství světa v Rally nebo šampionát cestovních vozů, každá konkurence ví, že s Hyundai se prostě musí počítat.

Po Hyundai i30 TCR a Velosteru TCR to však vypadá, že cestovní vozy směřují opět k návratu éry sedanů. Špionážní fotografové serveru motor1.com totiž zachytili během testování podivnou závodní Elantru. A ta nasvědčuje přesně tomu, že ji jihokorejská automobilka pošle na frontu seriálu TCR.

Elantru si zatím však bohužel nemůžeme prohlédnout. Oblékla si totiž částečnou kamufláž, která úspěšně maskuje mnohé detaily a křivky.

Na její odhalení si tak budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Je ale příjemné vidět, že i během COVID pauzy se nelenilo.